fbpx

a

Showing 1–12 of 20 results

 • Slava Ukraini

  12.00

  Ateinant gražiausioms metų šventėms, pakuojame SLAVA UKRAINI kavą, už kurią 100% surinktos sumos keliaus 1K PARAMOS FONDUI.

  Pakuojame 150 pakelių kavos, kurią kviečiame dovanoti artimiems. Ir tuo pačiu aukoti UKRAINAI.

  Informaciją apie pervestus pinigus dalinsimės savo soc. medijų paskyrose.

  KILMĖ: Brazilija, Cerado Mineiro
  AUGIMO AUKŠTIS: 1100 m
  PORŪŠIS: Catuai
  APDIRBIMAS: Džiovinta (natural)
  SKRUDINIMAS: Vidutinis
  POSKONIS: Džiovinta vyšnia, juodasis šokoladas, migdolai.

 • Kenya Rukira AA

  12.0046.00

  Kenya Rukira sugrįžo! Šį kartą – pasikeitusi. Rukiros ūkis, įsikūręs Nyeryje, yra žinomas dėl stabilios temperatūros ir derlingos žemės, gausios fosforo. Drauge su dideliu aukščiu ir pastoviais sezoniniais krituliais – sąlygos sudaro idealų klimatą kavamedžių augimui.

  Kenya Rukira pasižymi dideliu rūgštingumu ir prinokusių vaisių skoniu. Ši kava turi mėlynių, slyvų, raudonųjų serbentų ir greipfrutų natų. Vidutiniškai tankios konsistencijos, išraišingos rūgštelės.

  KILMĖ: Kenya, Nyeri
  AUGIMO AUKŠTIS:
  1868 m.
  PORŪŠIS:
  SL28, SL34, Ruiru 11, Batian
  APDIRBIMO BŪDAS:
  Washed (plauta)
  SKRUDINIMAS:
  Šviesus
  POSKONIAI:
  Mėlynė, slyva, raudonasis serbentas

 • Rwanda Akagera

  14.0050.00

  Ruanda Akagera

  Mukama regione, Ruandoje auganti Akagera kava negali pasigirti gausiais krituliais išsiskiriančiu klimatu. Tačiau džiaugiasi derlinga ir turtinga dirva: didžioji žemių dalis patenka į saugomo Akageros nacionalinio parko teritoriją. 

  Ji apdorota anaerobiniu būdu. Rankomis skintos uogos sudėtos į konteinerius iš kurių visiškai pašalintas oras. Vakumuotos kavos pupelės konteineriuose praleido net 74 valandas. Po to, kavos pupelės džiovintos ir galiausiai – atskirtos nuo minkštimo bei paruotos kelionei į mūsų skrudintuvą!

  KILMĖ: Ruanda, Mukama sector
  AUGIMO AUKŠTIS: 1840  m.
  PORŪŠIS: Bourbon (BM 139 ir RAB C15)
  APDIRBIMO BŪDAS: Anaerobinis 74 val.
  SKRUDINIMAS: Šviesus
  POSKONIAI: Kriaušė, papaja, geltonas kivis, džiovinti abrikosai, kakava. 

 • Ethiopia Alaka Organic

  11.0042.00

  Alaka pavadintas kaimo, kuriame renkama kava, garbei. Tai natūralaus proceso kava, džiovinama saulėje. Ekologiška, Guji Alaka kava yra užauginta tik natūraliomis sąlygomis.

  Kaip ir daugelyje Etiopijos kavos auginimo regionų, Guji zonos kultūra, esanti pietuose, skiriasi nuo Woredų zonos ir byloja apie kavą auginančių žmonių įvairovę. Guji mieste statoma daugiau mažų plovimo stočių, kad būtų tobulinamas kavos apdorojimas, kuriuo Etiopijos kavos augintojai galėtų didžiuotis. Pagrindinis zonos gėlo vandens šaltinis yra Ganale Dorya upė, kuri taip pat veikia kaip ribos linija su kaimynine Bale zona rytuose.

  KILMĖ: Ethiopia, Guji
  AUGIMO AUKŠTIS:
  2075 m.
  PORŪŠIS:
  Heirloom
  APDIRBIMO BŪDAS:
  Džiovinta (natural)
  SKRUDINIMAS:
  Šviesus
  POSKONIAI:
  Uogos, karamelė, apelsinas, uogienė.

 • El Salvador Los Pirineos

  12.0046.00

  Los Pirineos ūkį, esantį Salvadoro Usulután regione, valdo Diego Baraona. Jis tęsia ne tik savo tėvo Gilberto tradicijas, bet ir jo protėvių patirtį kavoje, trukančią jau 130 metų.

  Ūkis yra 1400 metrų virš jūros lygio ant atskiro ugnikalnio šlaito. Unikali padėtis sukuria klimatą, nepanašų į bet kurį kitą – saulėtos dienos ir vėsus vėjelis tampa idealia aplinka augti kavamedžiams.

  KILMĖ: Salvador, Unsulutan
  AUGIMO AUKŠTIS: 1400 m.
  PORŪŠIS: Pacamara
  APDIRBIMO BŪDAS: Džiovinta (natural)
  SKRUDINIMAS: Šviesus – vidutinis
  POSKONIAI: Vyšnios, juodas šokoladas, apelsinas, skrudinti lazdyno riešutai

   

 • Colombia El Mirador

  20.00

  Kolumbija El Mirador

  El Mirador ūkiui šeimininkauja Elkino Guzmano šeima, kuri kavos pupeles augina daugiau nei 70 metų. Paskutinius dvylika – skirdama kavos perdirbimo technologijų eksperimentams. 

  Įsikūrę Palestinoje, El Portal kaime, Guzmanai gali pasigirti 32 hektarų ploto ūkiu ir tokiomis kavos rūšimis, kaip Catiope, Mokka, Tabi, Geisha, Orange. Šeimininkai domisi novatoriškais fermentacijos metodais. Vieną jų galite pajusti mėgaudamiesi šia kava. Kavos pupelių fermentacija su… braškėmis!

  Rankomis rinktos kavos pupelės sudėtos į plastikines statines kartu su braškėmis. Ir fermentuotos drauge 60 valandų. Vėliau, statinės papildytos mielėmis, paruoštomis fermentuojant kavą tuo pačiu principu, tik iš kur kas mažesnio kiekio. Statinės fermentuotis paliktos dar 270 valandų. Bendras fermentacijos laikas: 330 valandų. Galiausiai, fermentuotos pupelės atskiriamos nuo braškių ir džiovinamos.

   

  KILMĖ: Kolumbija. Huila, Finca La Cristalina
  AUGIMO AUKŠTIS: 1550 – 1750 m
  PORŪŠIS: Catiope
  APDIRBIMAS: Naturra strawberry
  SKRUDINIMAS: Šviesus
  POSKONIAI: Uogų marmeladas, brakės, ličiai

 • Colombia La Cristalina

  11.0042.00

  Colombia La Cristalina augina net trys Valdesų šeimos ūkiai: „Parana“, „La Cristalina“ ir „San Pablo“. Jie pasižymi nepriekaištingu kavos produkcijos lygiu dėl bendro 421 000 medžių skaičiaus, iš kurių net 142 000 sudaro būtent Colombia La Cristalina kavamedžiai!

  Kiekvienais metais dalis yra ūkio atsodinama, siekiant išsaugoti biologinę įvairovę. O kavos pupelės plaunamos ekologiniame malūne, kur kavos uogų minkštimas yra apdorojamas kompostuojant bei paverčiamas organinėmis trąšomis kavamedžiams.

  Colombia La Cristalina pupelės išsiskiria natūraliu perdirbimu, kuris prasideda 18-kos valandų fermentacija ir baigiasi 20 dienų nuolat kontroliuojamu džiovinimu.

   

  KILMĖ: Kolumbija. Caldas, Finca La Cristalina
  AUGIMO AUKŠTIS: 1650 m
  PORŪŠIS: Caturra, Castillo, Bourbon
  APDIRBIMAS: Džiovinta (natural)
  SKRUDINIMAS: Šviesus
  POSKONIAI: Šaltalankis, raudonas vaisius, raudonasis apelsinas, juodas šokoladas.

 • Costa Rica El Papal

  12.0046.00

  Luis Anastasio Castro sekė savo prosenelių pėdomis ir vienas pirmųjų sukūrė mikro malūną, kuriame kasdien dirba su savo šeima. O Castro šeima įsikūrusi Tarrazu regione ne šiaip sau: vietos klimatui būdingi du itin ryškūs metų laikai (7 mėn. trunkantis lietus ir 5 mėn. trukmės sausasis sezonas), kurie kavos uogoms padeda pražysti kartu. Be mikro malūno, Luiso šeima turi ir mažą skrudintuvą bei kavinę San Pablo mieste. O Luiso sūnus, pavadintas tėčio vardu, ne tik moko baristos amato vietos pradinėje mokykloje, tačiau ir išdidžiai dalyvauja Kosta Rikos baristų čempionate.

  KILMĖ: Kosta Rika. Tarrazu
  AUGIMO AUKŠTIS: 1800 m
  PORŪŠIS: Catuai
  APDIRBIMAS: Red honey
  SKRUDINIMAS: Šviesus – vidutinis
  POSKONIS: Šokoladas, vynuogė, žalia arbata, citrusai.

 • Costa Rica Los Duran

  16.0056.00

  Kosta Rika Los Duran

  Duran šeimos kavamedžių ūkis įsikūręs Sarchí kaime, Vakarų slėnyje Kosta Rikoje. Eduardo Duran ūkyje dirba su trimis sūnumis ir šiandien pripažįsta, jog be tradicijų tęsimo, kavos gamyboje reikia būti novatoriškais. Duran ūkio klimatas, rodos, specialiai sukurtas kavos auginimui. Ūkio aukštis siekia 800-1400 metrų virš jūros lygio, oro drėgnumas siekia 81%, o vidutinė temperatūra – 21 laipsnis. Vakarų slėnis lietaus sulaukia kas antrą-trečią dieną. Štai ir tobulas kavos auginimo klimatas. 

   

  Kosta Rika Los Duran apdorota Black Honey būdu: neatskyrus kavos pupelių nuo uogų, jos ant pakeltų lovų džiovintos 21 dieną, uždengus. Toks apdorojimo būdas suteikia kavai daug netikėtų natų: nuo raudonojo vyno, susimaišiusio su juodoju šokoladu, iki mandarinų ir karamelės saldumo. 

   

  KILMĖ: Kosta Rika, West Valley
  AUGIMO AUKŠTIS: 1375  m.
  PORŪŠIS: Victoria 4
  APDIRBIMO BŪDAS: Black Honey
  SKRUDINIMAS: Šviesus
  POSKONIAI: karamelė, juodasis šokoladas, raudonasis vynas, mandarinai.

 • Brazil Lagoa

  8.0028.00

   

  KILMĖ: Brazilija, Montanhas do Espirito Santo
  AUGIMO AUKŠTIS: 995 m.
  PORŪŠIS: Catucai
  APDIRBIMAS: Plautas (washed)
  SKRUDINIMAS: Šviesus – vidutinis
  POSKONIS: Karamelė, juodas šokoladas, gervuogė, citrusai.

 • HOUSE BLEND

  23.00

  Kiekvieno ryto kavos mišinys, budinantis ne tik kofeino kiekiu, bet ir subalansuotu, stabiliu skoniu. House Blend kuria nenutrūkstamą santykį su žmonėmis, kurių skonio receptoriai yra tiesiog įsipareigoję klasikai.

  KILMĖ: Brazilija, Kolumbija, Gvatemala
  SKRUDINIMAS: Vidutinis – tamsus
  POSKONIS: Subalansuotas saldumas, kakava, juodas šokoladas.

 • Dovanų kuponas

  10.00100.00

  Dovanų kuponu galima naudotis tik fizinėje Strange Love Coffee Co. kavinėje.
  Dovanų kuponu galima apmokėti viską: kavos pupeles, gėrimus, desertus, tiekiamą maistą, kavos įrangą. Dovanų kupono sumą galima išleisti per keletą apsilankymų.

  Strange Love dovanų kuponas yra fizinis. Jį galime išsiųsti siuntomis arba jį galima atsiimti mūsų kavinėje. Siuntimo trukmė: 1-3 d.d.